O NAMA

Javna zdravstvena ustanova "Gradske apoteke" Tuzla je zdravstvena ustanova u državnoj svojini, čiji je osnivač, Gradsko vijeće Tuzla a koja je registrovana za: snabdijevanje lijekovima stanovništva, zdravstvenih ustanova i zdravstvenih radnika koji obavljaju privatnu praksu, nabavku lijekova, čuvanje i izdavanje gotovih lijekova na recept i bez recepta, te izrađivanje, ispitivanje i izdavanje magistralnih i galenskih pripravaka. Djelatnost se obavlja u pet apoteka, pet apotekarskih depoa, Galenskom laboratoriju i dežurnoj službi, na području općine Tuzla i jednoj radnoj jedinici na području općine Banovići.

 

Spisak Apoteka i Apotekarskih Depoa

Prije par mjeseci su renovirane radne jedinice "Radnik " i "Simin Han" i za njih je pokrenuta procedura otvaranja, odnosno dobijanja Rješenja od Ministarstva zdravstva TK.U maju mjesecu je otvorena druga smjena u apotekama "Sjenjak" i "Soliter", a apoteka "Dom zdravlja" radi i nedjeljom. JZU"Gradske apoteke" Tuzla jedina ima dežurnu službu u apoteci "Slatina" u kojoj se organizuje noćni rad, a inače apoteka ima kontinuirani rad u toku 24 sata.

Apoteka "Dom zdravlja" Tuzla

Ul.Albina i Franje Herljevića br.1

035 280 – 785

apoteka.domzdravlja@bih.net.ba

Apoteka ".Slatina" Tuzla DEŽURNA APOTEKA

Ul.Albina i Franje Herljevića br.3

035 280 – 784

apoteka.slatina@bih.net.ba

"Narodna" apoteka Tuzla

Ul.Turalibegova 16

035 257 – 332

apoteka.korzo@bih.net.ba

Apoteka "Soliter" Tuzla

Ul.M.Tita br.151

035 252 – 498

apoteka.soliter@bih.net.ba

Apoteka "Sjenjak" Tuzla

Ul.I. Mujezinovića

035 250 – 471

apoteka_sjenjak@bih.net.ba

Apoteka "Banovići" Banovići

Ul.Branilaca Banovića 49

035 875 – 557

apoteka_banovici@bih.net.ba

Apotekarski depo "Bukinje" Bukinje

Ul.Bukinjska 188

035 207 – 101

apoteka.bukinje@bih.net.ba

Apotekarski depo "Husino" Husino

Ul.Husinjske Partizanske Čete 2

035 803 – 036

apoteka.husino@bih.net.ba

Apotekarski depo "Gornja Tuzla"

Ul.Trg Mehmeda Huseinefendića

035 207 – 101

apoteka.bukinje@bih.net.ba

Dežurna Apoteka | Apoteka "Slatina" Tuzla

Ul.Albina i Franje Herljevića br.3

035 280 – 784

apoteka.slatina@bih.net.ba

Apotekarski depo "Lipnica" Lipnica

Ul. Proleterskih brigada br.85

035 806-378

apoteka.lipnica@bih.net.ba

Apotekarski depo "Mramor" Mramor

Ul. 26 Augusta bb

035 810-828

apoteka.mramor@bih.net.ba

Plan nabavki JZU "Gradske Apoteke" Tuzla možete preuzeti ovdje.
Izmjena i Dopuna Plana Nabavki za 2015 Godinu.

Kontaktiraj

Sjedište Ustanove